Genel BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri
Kongre 07 - 08 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bursa’ da yapılacaktır. 

Stand Alanları
Kongre süresince sektördeki firmaların oluşturacağı stand alanı ziyarete açık olacaktır. 

Kongre Kitabı ve CD' si 
Kongrede sunulacak bildirilerin özetleri kongre kitapçığında tam metinler ise kongre cd' sinde yer alacak olup; ücretsiz dağıtılacaktır. 

Yaka Kartı
Tüm bilimsel ve sosyal aktiviteler için yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartsız toplantı salonlarına girilemeyecektir. 

Katılım Belgesi
Kongreye kayıtlı katılımcıların belgeleri 08 Mayıs 2018 tarihinden itibaren kayıt masasından verilecektir. 

Sunu Teslim / Kontrol Odası
Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Kongre süresince salonlarda slayt makinesi ve tepegöz kullanılmayacaktır. Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD yada taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir.Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmayacaktır. Sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için slayt odasına teslim etmeniz gerekmektedir. 

Davet Mektubu
Çalıştıkları kurumdan izin alarak toplantıya katılmak isteyen katılımcılara istek üzerine hazırlanacak bir davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacını taşımakta olup, katılımcıya kongrede maddi destek sağlamayacaktır.